جهت خرید دستگاه تصفیه هوا در تهران می توانید از بورس فروش این دستگاه ها در تهران جستجو کنید یا از سایت های معتبر استفاده کنید.

آیا میدانید جهت خرید دستگاه باید چه مواردی رو در نظر داشته باشیم؟

 امروزه آلاینده های زیادی در محیط پیرامون زندگیمان وجود دارد. از قبیل آلاینده هایی که از ماشین ها به وجود می آیند. آلودگی هایی که از کارخانه ها به وجود می‌آیند. و پسماندهای کارخانه ها باعث ایجاد آلودگی ها و بیماری ها در محیط زندگی میشه. 

خب این یکی از راههای به وجود آمدن این آلودگی هاست.

در محیط زندگی ما وجود بیماری ها و ویروس ها باکتری ها هم عواملی هستند. که سلامت خانواده و افرادی که در یک محیط زندگی می کنند. را تحت تاثیر قرار میده و هزینه های زیادی رو به خانواده به افراد تحمیل می‌کند.

 به همین خاطر افراد خیلی دوست دارند. که محیط زندگی شون همیشه پاک و تمیز و عاری از هرگونه بیماری باشه. و از سلامت خوبی برخوردار باشه.

 به عبارتی این هزینه ها و گرفتاری هایی که به وجود میاد از زندگیشون حذف یا حداقل به خودش برسه.

 اینجاست که با داشتن یک دستگاه تصفیه هوا و خرید بهترین نوع اون از لحاظ عملکرد و کارایی و مقرون به صرفه بودن میتونه یکی از راه های ایجاد سلامت در خانواده و محل کار باشه.

 خوب میدونید که انواع دستگاه های تصفیه هوا رو در بازار امروز با کمی جستجو در سایت های اینترنتی می تونید ببینید.

 سوالی که الان پیش میاد اینه که: آیا با بودن این همه تنوع همه آنها کارایی دارند. همه اون ها میتونن سلامت خانواده را تامین بکنند.

دستگاه های تصفیه هوا ساخت چین کدامند؟

 با کمی جستجو می توانید ببینید که اکثر قریب به اتفاق این دستگاه‌ها ساخته چین هستند. و خوب همه ما میدونیم که دستگاههای چینی از کیفیت های گوناگون برخوردار هستند. و بهترین برند و بالاترین کیفیت بدلیل قیمت بالایی که دارند. به سختی وارد کشور ما میشه و عموماً در بازارهای اروپایی به فروش می رسد.

 بازرگانان هم برای اینکه بیشتر سود بکنند. ارزان ترین آنها را وارد کشور می‌کنند. تا به سود بیشتری دست پیدا کنند راحت تر بتونن بفروشند.

 وقتی که از جنس ارزان  صحبت میشه به تبع کیفیت هم کمتر میشه و عملکرد اون دستگاه ها پایین میاد که این دستگاه ها با کیفیت پایین را ما الان در بازار میتونیم با کمی جستجو در سایت ها ببینیم.

 دستگاه های چینی با ظاهری قابل قبول و مورد پسندی برای کاربر ساخته شده اند. اما کارکرد و عملکرد دستگاه مشخص نیست. و هیچ ارگانی و هیچ سازمانی این ها رو تایید نکرده. و فقط با تبلیغات تونستن جایگاهی رو در بازار ایران برای خودشون به دست بیارن.

 مطلب بعدی این است که عملکرد این دستگاه ها مبتنی بر چه چیزی هستند؟

دستگاه هایی که اکنون در بازار ایران هستند مبتنی بر فیلتر هستند. یعنی اینکه باید و باید فیلتر هایی برای جمع آوری بیماری ها و آلودگی ها داشته باشند.

و این که این فیلترها هر چند ماه یکبار باید تعویض بشن.  تعویض شدن فیلترها هزینه‌های بالاتر از قیمت خود دستگاه را به دنبال داره  و کاربران این دستگاه ها بعد از مدتی کوتاه،  دستگاه ها را کنار می گذارند و اقدام به فروش می کند چون توانایی هزینه های فیلتر رو ندارند. و این دستگاه ها از محیط زندگی کنار گذاشته میشه 

  در نتیجه ما باید با مشاوره و تحقیق درست بتونیم. از دستگاه هایی که کارایی و عملکرد خوبی دارین اطلاع پیدا کنیم.