دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر

شما می توانید با مراجعه به اینترنت جهت خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر از ارزانترین تا گرانترین مورد بررسی قرار داده و پس از مشاوره با کارشناسان اقدام به خرید نمایید.

مزایای یک برند خوب دستگاه تصفیه هوا

داشتن یک مارک و برند خوب در تمامی کالاها از جمله دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر آرزوی هر ایرانی می تواند باشد .

و در خیلی از مواقع جهت خرید این کالا تشخیص یک کالای با کیفیت و با دوام دقدقه هر خریداری می باشد چون فکر می کند کالای مورد نظرش برند اصلی نباشد و بزودی خراب و غیر قابل استفاده می شود و باید بدنبال تعمیرش باشد .برای خرید باید یا با یک مشاور و متخصص امین صحبت کرد تا برای خرید راهنمایی کند. یا کالا باید یک گارانتی معتبر داشته باشد که خیالش راحت شود. و یا خود دست به کار شود تا با بررسی های تخصصی از مشخصات فنی و کشور سازنده اطلاعات کافی کسب کند.

آیا میدانید مشخصات فنی یک دستگاه تصفیه هوا چه می باشد؟

باید بدانید که دربحث دستگاه های تصفیه هوا مقدار جذب آلاینده ها چقدر می باشد. تا بر اساس آن برای متراژ محیط زندگی خرید دستگاه را انجام دهید.

فناوری یونیزاسیون در دستگاه های تصفیه هوا

خوب در بحث قبلی توضیحاتی در رابطه با دستگاه های تصفیه هوای مبتنی بر فیلتر، دادیم. و گفتیم که این دستگاه ها به لحاظ عملکرد و کارکرد هزینه هایی داره و به صورت صددرصد نمیتونه خواسته های ما و اون نگاهی که در مورد از بین بردن آلودگی ها و آلاینده های محیط ما هستند رو از بین برود

 و در رابطه با یک فناوری جدید در نصب جدید دستگاه تصفیه هوا صحبت کردیم که این فناوری فقط در دستگاه های تصفیه هوای بدون فیلتر که نسل جدیدی از دستگاه‌های تصفیه هستند، نصب و ارائه می شود.

عملکرد فرایند یونیزاسیون در طبیعت 

مقداری در رابطه با کار کرد نحوه عمل فناوری یونیزاسیون خدمت شما توضیحی میدم فناوری یونیزاسیون این تا حدودی که از خود اسمش پیداست ازفرایند یونیزاسیون یا همون یونیزه کردن ریزگردها و میکروارگانیسم ها و گرد و غبار و دود های قابل رویت  حذف آن‌ها از محیط تنفسی و محیط زندگی استفاده می‌کند.

 خب قبل از اینکه منم یه خورده دقیق‌تر وارد این موضوع بشم وجود این فرآیند یونیزاسیون، در طبیعت و محیط زندگی می خوام یه توضیحی بدم شما میدونید که در شهرهایی که خودرو زیاده و کارخانه ها، استانداردهای لازم را اجرا نمی کنند.

 آلاینده ها و دود ها و پنجره ها و اولویت ها شهرو کلا آسمان شهر و فرا میگیره و باعث تعطیلی میشه تا  اداره هواشناسی از وجود بادی یا بارانی که بخواد این آلودگی‌ها را از شهر دور بکنه با خبر کنه.

 سوالی که اینجا هست اینه که این آلودگی ها و آلاینده ها کجا میره؟

 از شهر که خارج میشه؟

 یا اونها رو جابجا میکنه این ها کجا میرن از شهری به شهر دیگه از کشوری به کشوری دیگر از قاره به قاره دیگر یعنی این ها مدام دارند جابجا میشن؟  یا اینکه در هوا سوراخی هست که این آلودگی‌ها سوراخ رد میشه  فضا میره؟  نه قطعا اینطور نیست.

 خوب اگه اینجور باشه که سال بعد هم دوباره باید آلودگی هوا بیشتر شده باشه و در طول سالیان متمادی دیگه این جابجایی تاثیرگذار نخواهد بود چون مدام داره این چرخه جابجایی آلودگی ها و آلاینده ها داره تکرار میشه.

آلودگی ها و آلاینده ها کجا میرن؟

 واقعا این آلودگی ها و آلاینده ها چی میشه سوالی که میتونه ذهن هر  نفر رو به خودش مشغول بکنه.

فرایند یونیزاسیون در طبیعت؟

اینجاست  کارشناسان بعد از تحقیقات زیاد و گسترده به این نتیجه رسیده‌اند که در عالم طبیعت خداوند متعال یک نیروی رو گذاشته به نام فرایند یونیزاسیون که  وقتی این آلاینده ها آلودگی ها و بیماری ها توسط باد به ارتفاعات و کوهستان ها و دشت ها هدایت میشه  درون اون منطقه،  توسط رعدوبرق که هنگام بارندگی در کوهستان ها ایجاد میشه، با ایجاد فرایند یونیزاسیون  بسیار قوی باعث یونیزه کردن آلاینده ها بیماری ها و آلودگی ها میشه و آنها را کاملاً پاکسازی می‌کنه و ازبین میبره.

 در بحث بعدی بیشتر در رابطه با فناوری یونیزاسیون خدمت شما توضیح میدم در ادامه …