در تهران مراکز و شرکت های مختلفی هستند جهت فروش بهترین دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر خانگی می توان به آن مراجعه کرد و با کمی تحقیق می توان مراکز فروش بهترین دستگاه تصفیه هوا را جهت خرید بدست آورد.

تاثیر گذاری اشعه ماورای بنفش در دستگاه های تصفیه هوا

تاثیر گذاری اشعه ماورای بنفش در دستگاه های تصفیه هوا به صورتی است که بعد از برخورد با ارگانیزم ها ویروس ها و باکتری ها،  dna آنها تاثیر گذاشته و باعث می شود که dna آنها از هم متلاشی شود وقتی dna موجودی متلاشی شد اگر نمی‌توان به آن به عنوان یک موجود زنده دانست. و به عنوان یک موجود خنثی باید در نظر گرفت که هیچگونه خطری برای انسان نخواهد داشت.

ولی جهت استفاده از از این نوع فناوری باید نکاتی را رعایت کنیم اول اینکه این  اشعه نباید در معرض انسان یا موجودی قرار بگیرد. و دوم اینکه این لامپ ها طول عمر نهایتا سه سال را دارند که بعد از آن باید تعویض شوند.

نهایتا این فناوری هم می تواند بصورت قابل توجهی در از بین بردن میکروارگانیسم ها موثر باشد و محیط امنی را برای مصرف کننده فراهم کند.

چرا در فضاهای بسته‌ی منازل و محل کار نیاز به تصفیه هوا داریم؟

نگاه اشتباه بعضی‌ها این هست که با ماندن در خانه و بستن پنجره‌ها آلودگی هوا ما را تهدید نمی‌کند،می دانیم که بیماری ها و آلود گی های بیرون از فضاهای بسته از کنترل ما خارج می باشد. ولی ما زمان بسیاری را در محیط های بسته و مانند منزل و ادارات می گذرانیم، با این تفاصیل می توانیم هوای محل زندگی و کار خود را تحت کنترل خود درآوریم. باید بداینم. آلاینده ها و عواملی که باعث بیماری در منزل می شوند می تواند زیاد باشد مانند گردوغبارهای منتشر شده از پرده ها و فرش منازل و ریزگردهای ناشی از پخت غذاها، و مواد شیمایی منتشر شده از لوازم خانه مانند مبل ها چوب ها و وسایل پلاستیکی ویا حتی ریزگردهای منتشر شده توسط پوشاک و لباس های بافته شده و غیره

همه و همه باعث وجود آلاینده های پنهان در محل زندگی و یا محل کار ما می باشند که ما از آن بی خبریم. امروزه در کشورهای غربی این مسئله برایشان حل شده است. آن ها آگاهی کاملی از این موارد دارند و با استفاده از دستگاه های تصفیه هوا توانسته اند تا حد قابل قبولی از ایجاد بیماری ها جلوگیری کنند. تا هزینه های سنگین درمان گریبان گیر افراد خانواده یا محل زندگی  نشود.


  • جهت مشاوره خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • نام مشاور : مهندس باقری
  • شماره موبایل : ۰۹۲۱۰۷۸۵۸۴۸
  • پست الکترونیکی : myisotech.com@gmail.com