دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر

امروزه فروش ارزانترین دستگاه تصفیه هوا بازار گرمی در ایران پیدا کرده و وارد کنندگان به لحاظ قیمت پایین و در دسترس بودن آن تمام تلاش خود را برای وارد کردن بهترین و ارزان ترین نوع آن می کنند.

فناوری یونیزاسیون چیست؟

خب در رابطه با فناوری یون مطالبی خدمتتون عرض می کنم فناوری تولید یون مربوط میشه به سال ۱۸۳۰ که در اون زمان دانشمندی به نام مایکل فارادی نام داشت. نظریه ای داشت در مورد اینکه یک الکترون باعث تولید بار منفی یا همون یون منفی میشه. و گفت که اگر الکترون از یک اتم کم بشه باعث ایجاد بار مثبت میشه حالا با گذشت زمان میتونیم از این فناوری در خیلی از لوازم و وسایل و دستگاه هایی که این فناوری می تونه مفید باشه استفاده بکنیم.

استفاده از تکنولوژی یونیزاسیون در وسایل برقی

بطور مثال سشوار، اتو مو، برس برقی و انواع وسایل برقی که  بشود از این فناوری استفاده کرد.

مزایای استفاده از تکنولوژی یونیزاسیون در سشوار

الان می خوام یه توضیح بدیم که به طور مثال فناوری یونیزاسیون در سشوارها چه فوایدی دارد.

 وقتی که ما فناوری یونیزاسیون را در دستگاهی مثل سشوار برقی به کار میبریم یعنی ما در داخل سشوار بار منفی منتشر می کنیم خوب این بار منفی هنگام برخورد با قطرات آب باعث شکسته شدن و ریز تر شدن و کوچک تر شدن قطرات آب میشه خوب میدونید که هرچقدر قطعات آب ریز تر باشند سرعت تبخیر بیشتر میشه و از این طریق میشه موهای سر را توسط ششم سریع‌تر خشک کرد اما این یکی از کاربردهای کاربرد دوم خوب هر چقدر زودتر موها خشک بشه آسیب کمتری در زمان پشت کردن با فشار و خوردن حرارت به موی سر پیش میاد موها آسیب کمتری می‌بیند و مورد بعدی باعث صاف  شدن موها میشه و موها به صورت پیچ خورده نمیشوند. بدین صورت که  به طور کلی موها دارای بار مثبت می باشند و  و وقتی که بار منفی از دستگاه سشوار منتشر می شود این بار منفی به موهای دارای بار مثبت خورده و مقوا به صورت خنثی و تعادل می رسند و بدین ترتیب مواد دارای صافی زودتر و بیشتری می شوند

 خوب می بینید که یک فناوری چطور به خدمت گرفته میشه و باعث میشه که در زندگی روزمره به نحو موثری  مورد استفاده قرار بگیره. اما داستان از اونجا جالب میشه که این فناوری در دستگاه های تصفیه هوا مورد استفاده قرار می گیره که در ادامه توضیج داده میشه …..


  • جهت مشاوره خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • نام مشاور : مهندس باقری
  • شماره موبایل : ۰۹۲۱۰۷۸۵۸۴۸
  • پست الکترونیکی : myisotech.com@gmail.com