شما می توانید جهت دیدن فروش ارزانترین دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر در تهران به مرکز بورس این ارزانترین دستگاه تصفیه هوا یا شرکت های بازرگانی وارد کننده معتبر یا وب سایت های معتبر، که در این زمینه فعالیت زیادی دارند، مراجعه نمایید.

فناوری یونیزاسیون در کولر های گازی 

همانطور که در بحث های قبلی درباره فناوری یونیزاسیون گفته شد. این فناوری کاربردهای متنوعی در دستگاه های مختلف از خود نشان می دهد.

استفاده از تکنولوژی یونیزاسیون در کولر گازی یک فناوری جدید

فناوری یونیزاسیون نوعی از فناوری هاست و درارزانترین دستگاه تصفیه هوا می توان از آن هم استفاده نمود

که می تواند مواد آلاینده و مضر را از مولکول های هوا جداسازی نمود. و هوایی تمیز به جا گذاشت و به کمک این فناوری هوا را علاوه بر تهویه مطبوع، تصفیه هم نمود.

بطور کلی باعث حذف ناخالصی هایی که در هوای محیط زندگی می باشد. مانند گرده ها، ریزذرات معلق در هوا، گردوغبار، کرک، مو حیوانات خانگی، حتی دودهای قابل رویت و عوامل بیماری زا. مانند ویروس ها و بوهای نامطبوع می شود.

همچنین طبق تحقیقات صورت گرفته استفاده از فناوری یونیزاسیون درافرادی که آلرژی دارند، و یا حساسیت به بوهای شیمیایی دارند. و یا کسانی که مشکل تنفسی مانند آسم دارند کمک شایانی کرده است و حتی در شب هنگام خواب باعث ایجاد آرامش و خوابی بدون استرس می شود.

در کل باید گفت که استفاده از فرایند یونیزاسیون در زندگی روزمره می تواند در برابر مشکلات روحی و جسمی مقاومت زیادی را در فرد ایجاد کند. و می توان گفت که استفاده از این تکنولوژی یک امر واجب به نظر می رسد که با کمترین هزینه بیشترین کارایی را برای افراد رقم می زند.

یک تولید کننده یون منفی قوی که یون های زیادی را در محیط کار و زندگی تولید می کند باعث ایجاد هوایی به مراتب سالم تر و  ایمن تر را رقم می زنند که با اضافه کردن این فناوری در کولرهای گازی و دستگاه های جدید تصفیه هوا این امر تحقق پیدا می کند و محیط امنی رقم می خورد.

البته ناگفته نماند یونیزاسیون علاوه بر حذف آلاینده ها  و از بین بردن عوامل حساسیت زا می تواند محیط را از بروز بیماری هم ایمن کند و میکروارگانیسم و ویروس ها را از بین برده تا محیط تنفسی  برای شما ضدعفونی و تمیز شوند.


  • جهت مشاوره خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • نام مشاور : مهندس باقری
  • شماره موبایل : ۰۹۲۱۰۷۸۵۸۴۸
  • پست الکترونیکی : myisotech.com@gmail.com