دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر

جهت دریافت قیمت فروش دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر با کارایی بالا که از جدیدترین فناوری ها جهت رفع آلاینده ها استفاده می کند باید با شرکت های فناور که در این زمینه فعالیت می کنند درارتباط باشید تا اطلاعات لازم جهت خرید به شما ارائه نمایند.

نقش دستگاه تصفیه هوا بدون استفاده از فیلتر

باید دانست که در دستگاه های تصفیه هوا از چه فیلتر و فناوری هایی جهت پالایش هوا استفاده می شود. تا نحوه تصفیه هوا برای شما معلوم شود تا با دیدی باز و مطمئن اقدام به تهیه این قبیل دستگاه ها نمایید.

در رابطه با رابطه با دستگاههای تصفیه هوا که مهمتری برفیلترهستند. توضیحاتی به شما بدهیم خب همونطور که می دونید دستگاه هایی که فیلتردارند.

باید از طریق فیلترمیکروب ها و ویروس ها و باکتری ها را از طریق مکش جمع آوری بکنند.

در فیلتر نگهداری کنند. هوای دوباره به محیط منتشر میشه. اما یک سری نکاتی هست که در رابطه با این نوع دستگاه ها باید بدونید.

 اول اینکه  در این دستگاه ها فیلتر ها نقش مهمی دارند یعنی دستگاه هایی که از چندین نوع فیلتر برای پالایش استفاده می کنند. هر کدوم مسئول یک نوع پالایش هستند. به طور مثال در دستگاه ها از فیلتر کربن فیلتر هپا و فیلترهای مختلفی دیگری استفاده میشه. که فیلتر کربن اکتیو مسئول جمع آوری آلاینده های محیطی می باشد.

باید از طریق مکش دستگاه در پشت فیلتر کربن اکتیو جمع آوری بشه.

این فیلترها پس از مدتی از آلاینده ها پر و نیاز به تعویض دارند. اگر در زمان تعویض فیلتر نو جایگزین نشود  عمل عکس انجام میده. یعنی اینکه دوباره آلاینده‌ها به محیط برمیگرده. همچنین فیلتر هپا که مسئول جمع آوری میکروارگانیسم ها و باکتری ها هستند. باید بعد از اشباع میکروب ها و ویروس ها که زمان تقریبی آنها هر ۵ ماه یکبار هست تعویض شوند. اگر این کار صورت نگیره میکروب ها و ویروس ها دوباره به محیط بازگردانده میشه. که باعث بیماری و مریضی میشه خوب اینجا به چند مورد اتفاق میفته. اولین که هر چند ماه یکبار باید فیلتر ها تعویض بشه و تعویض شدن این فیلترها هزینه های بالایی رو به کاربر تحمیل می کند.

 این هزینه ها که هر پنج ماه یکبار انجام میشه به ازای هر فیلتر یک و نیم میلیون تومان هزینه خواهد داشت . که به صورت نور طبیعی به ازای هر ستاد فیلتر حدود ۴ میلیون تومان باید هزینه بشه. برای هر پنج ماه یکبار این هزینه هزینه بالایی هست که استفاده کننده . کاربر از توانش ممکن خارج باشه. و براش به صرفه نباشه که این هزینه را انجام بده. در نهایت بعد از مدتی استفاده این کالا بی استفاده می شود.

یا در سایت های دست دوم به فروش میرسد.

 خوب با این تفاسیر میتونیم بفهمیم محیط پالایش نشده .

و این نگرانی وجود داره که همیشه در معرض بیماری قرار بگیره یا داشته باشه خوب با وجود تکنولوژی های جدید چطور میشه این هزینه ها و نگرانی ها را برطرف کرد.

نقش فناوری جدید در پالایش آلاینده ها

در نسل جدید دستگاه های تصفیه هوا بدون فیلتر. از چند فناوری جهت پالایش محیط بدون استفاده از فیلتر استفاده میشه که:

اولاً: هزینه ها را کاملاً به صفر میرسونه

این نگرانی که حتماً باید میکروب ها و ویروس ها و آلاینده ها میکروب ها و ویروس ها و آلاینده ها

باید مکش پیدا کنه تا از محیط جمع بشه. و شاید بخواهید بدونید که چطورین کار انجام میشه.

در نسل جدید از دستگاه های تصفیه هوا از چندین فناوری به بکار می رود.

تا ویروس ها باکتری ها آلاینده ها و دود های قابل رویت در همان مکانی که وجود داره یا در فضایی که وجود داره

تا میکروب ها و ویروس هایی که در روی لوازم و وسایل نشست کردند

از بین خواهند رفت خوب در ادامه بیشتر در این رابطه بحث خواهیم کرد.

  • جهت مشاوره خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • نام مشاور : مهندس باقری
  • شماره موبایل : ۰۹۲۱۰۷۸۵۸۴۸
  • پست الکترونیکی : myisotech.com@gmail.com