امروز می خوام در رابطه با فروش دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر با شما صحبت کنم که یکی از فناوری های بکار رفته جهت فروش دستگاه تصفیه هوا، فرایند یونیزاسیون هست.

وما می خواهیم با فرآیند یونیزه شدن بیشتر آشنا بشیم.  دردستگاه های تصفیه هوایی که مبتنی بر یونیزاسیون هستند از فناوری استفاده شده که در اون یون های منتشر شده که غالباً یون منفی منتشرمی کنند. و باعث میشه که این یون ها پس از برخورد با میکروارگانیسم هایی از قبیل میکروب ها باکتری ها و حتی گرد و غبارهایی که در فضا به صورت معلق هستند و باعث ایجاد آلرژی می شوند و بیماری را تشدید می کنند. از بین بره و رفع بشه .

نحوه کار

نحوه کار به این صورت است که این دستگاه ها با این فناوری که دراین دستگاه ها استفاده شده از یک ماژولی که بار الکتریکی خیلی زیادی رو منتشر می کنه. که این بار منفی هست. این باره منتشر شده در فضای تنفسی توسط سوزن هایی که از انتهای این ماژول هست و براساس نوع طراحی دستگاه در روی دستگاه چیدمان میشه به فضا و محیط بسته خودمون که دستگاه گذاشته شده منتشر میشه.

 و انتشار این دستگاه باعث میشه که با سرعت خیلی زیادی بار منفی انتشار پیدا کنه و این انتشار پس از برخورد با ریزگردهای معلق در فضای تنفسی باعث سنگین شدن ریزگردها بشه و فرونشست پیدا بکنه.

 خوب همون طور که میدونید این ریزگردهایی که در فضا هستند باعث آلرژی می شود. این ریزگردها اگه همراه با میکرو ارگانیسم ها در فضا باشند علاوه بر حساسیت باعث بیماری شدید تنفسی ایجاد می کند.

 در وهله اول این بار منفی پس از برخورد به این ریزگردها در ابتدا باعث از بین رفتن میکروارگانیسم ها میشه و بعد از متصل شدن به ریز گردها باعث میشه که سنگین بشه و از فضای تنفسی حذف می شوند و به زمین و اطراف فرو بنشینه.

یک نکته

 نکته ای که باید بهش توجه کنیم اینست که تا زمانی که دستگاه روشن هست و به صورت پیوسته بار منفی منتشر میشه این ریزگردها دیگه به صورت معلق در فضا نمیتونم ظاهر بشه و باعث ایجاد آلرژی و بیماری کنه.

 خوب در مرحله بعدی این فناوری علاوه بر تاثیرگذاری بر ریزگردها فضای تنفسی بر دودهای قابل رویت و آلاینده هایی که در فضای موجود هستند مانند آلاینده های تولیدی از خودروها که به فضای ما نفوذ پیدا کردند یا دود ناشی از استعمال سیگار رو حذف و فضای عاری از این آینده و دود های قابل رویت  تبدیل می شود.

فناوری های چند منظوره

 خوب شما باید توجه داشته باشید که دستگاه های تصفیه هوا که چند منظوره از چندین فناوری دارند برای پالایش فضای تنفسی کار می کنند ، کارکردهای متفاوتی دارند بعضی از این فناوری چندین نوع کار را همچنان به عهده دارند که مانند همین فرایند یونیزاسیون، علاوه بر از بین بردن میکروب ها و حذف ریزگردها از محیط تنفسی را برعهده دارند و باعث از بین رفتن دود های قابل رو یت و آلاینده های خودرویی میتونه استفاده بشه و فناوری بعدی هم که بعداً به آن اشاره خواهیم کرد فرایند کاتالیست است که یکی از قویترین فناوری برای آنها برای از بین بردن میکروارگانیسم ها در کسری از ثانیه که در ادامه به آن می پردازیم.

خرید ارزانترین دستگاه تصفیه هوا بدون فلیتر
دستگاه تصفیه هوا بدون فیلتر ایزوتک
  • جهت مشاوره خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • نام مشاور : مهندس باقری
  • شماره موبایل : ۰۹۲۱۰۷۸۵۸۴۸
  • پست الکترونیکی : myisotech.com@gmail.com